Pagina 1 van 2
Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 11 dec 2011, 12:57
door Scully
Ik werk sinds september, maar sindsdien het regenpak nog niet aan hoeven hebben. Nu schijnt het de komende week echt goor te worden. Veel wind, veel post, veel regen. Dus de vraag aan de iets ervarene collega's, hoe houdt je de boel droog. En hah, en heel veel post.
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 11 dec 2011, 13:38
door elisa
Tja echt droog hou je het niet maar je kunt wel zo slim zijn om even niet in de hoos door te gaan, ga schuilen of desnoods naar huis. Als het buien zijn kun je door natuurlijk. Maar slagregen en doorgaande buien daa ris niks aan te doen, doe een plastik hoes over je post/doe je post daarin. Leg er een geplastificeerd post stuk bovenop je stapel dat werkt ook goed.
Een ander dag bezorgen is geen optie want dan regent het ook , wel deze week! Je moet wel ehm ik ook haha!
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 11 dec 2011, 13:50
door Jette
Als ik HAH heb, leg ik dat op de post....blijft het belangrijkste zo goed als droog.
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 11 dec 2011, 20:37
door postbode7
Ja leuk Jette met die hah. Maar die hebben we bij Sandd gelukkig niet. Klep van je tas steeds dichtdoen en inderdaad plastic erom heen doen. Ik leg dan ook een handdoek onderin beide vakken van mijn posttas zodat die het water opvangt en er geen plasjes ontstaan.
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 16 dec 2011, 10:20
door har099bezorger
ik doe er heel af en toe wel eens een vuilenszak overheen gooien, maar dat doe ik meestal als het echt kei hard regend dat de straat overstroomd. voor de rest doe ik gewoon lekker steeds die tas dicht ook onderweg.
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 16 dec 2011, 11:23
door elisa
Nu ik wacht gewoon tot deze sneeuw en regen weg is getrokken dan pas ga ik beginnen vandaag.
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 16 dec 2011, 11:39
door wis-User02
@elisa
je moest toch ook eerst nog al je wijken sorteren vanmorgen,
nog niet opgezegd

Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 22 dec 2011, 19:48
door Jette
postbode7 schreef:Ja leuk Jette met die hah. Maar die hebben we bij Sandd gelukkig niet. Klep van je tas steeds dichtdoen en inderdaad plastic erom heen doen. Ik leg dan ook een handdoek onderin beide vakken van mijn posttas zodat die het water opvangt en er geen plasjes ontstaan.
Nog niet......
Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 23 dec 2011, 08:58
door wis-User02
@Jette
wil je de h.a.h. kwijt, Jette?
ik begrijp dat goed hoor.
nog 2 dagen jette.... en (om in het forum te blijven) het is lekker droog en tamelijk zacht weer.
ik ga zo beginnen aan mijn eerste wijk.

Re: Hoe houd ik mijn post droog???
Geplaatst: 23 dec 2011, 09:22
door slagvaardige
In mijn geval is HAH niet zo erg. Ik heb toch flats. "flap, flap, flap en weg is de post"
