Ja hallo, ik ben geen boeman, dat ik erop mopperde. Zo'n persoon kan toch gewoon normaal aanbellen, zoals anderen ook doen. Deze man belde gewoon heeeeel laaaaaang aan. Was denk ik bang dat ik de bel niet hoorde.
Ik kan me wel voorstellen dat hij zeker wil weten dat ik of andere klanten de bel hoor, zodat ze niet voor niets hoeven te komen en in die zin kan ik het mij ook voorstellen. Maar ik schrok me gewoon rot. Het valt mij op dat dit vaak gebeurd als er een pakket aangeboden wordt. Het zeker willen weten dat de klant open doet, zal dan dus wel de reden zijn.
Die man van TNT belt ook gewoon aan. Dus het kan wel.

Die bel van mij is trouwens wel te horen als je buiten staat. Maar het klopt dat er deurbellen zijn die je buiten niet hoort. Dat is wel heel lastig en dat kon die pakketbezorger van Selektvracht natuurlijk ook niet weten. Hij is wel vaker aan de deur geweest, maar ja, hij heeft veel meer klanten, dus dat onthou je niet. Dat begrijp ik wel.