Ik heb als 'sport' zo min mogelijk straatjes dubbel nemen, of dubbel lopen, dus ik heb gewoon de post meegenomen met de PCL-agenda's. Eerst de post erin en dan de agenda's. Je had me moeten zien lopen; armen vol agenda's en dan ook nog een stapel post in de hand!

Gelukkig loop ik kleine blokjes rond mijn fiets, want die wil ik ten allen tijde in de gaten blijven houden (moet ook) Voor herladen had ik dinsdags geen tijd meer; het werd al donker.

De rest van de post had prioriteit vond ik. Daarna had ik ook geen tijd vanwege een sterfgeval en een begrafenis; ik kon pas om 5 uur donderdag beginnen met sorteren, en toen stonden die restjes PCL-agenda's er nog die ik dinsdags niet mee had kunnen krijgen. En op maandag de hele middag adresstickers staan plakken om te zien of ik tekort kwam. (Gelukkig niet!

) Toen ik daarmee klaar was, was het ook alweer donker.

Tja, wat wil je in deze tijd van het jaar!
